خانه / استان کردستان / نتایج آزمون استخدامی استانداری کردستان (اداره کل دامپزشکی )

نتایج آزمون استخدامی استانداری کردستان (اداره کل دامپزشکی )

خبر ۱۵ آبان ماه ۹۳

اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدامی

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر از تاریخ ۱۷/۰۸/۹۳ لغایت ۲۲/۰۸/۹۳ به امور اداری اداره کل دامپزشکی استان کردستان مراجعه فرمایند.
مدارک لازم:
۱-  پوشه سفید
۲-  اصل تصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ
۳-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ
۴-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ
۵-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ
۶-۶ قطعه عکس پرسنلی۴*۳ با زمینه سفید
فایل های مربوطه :

دریافت لیست پذیرفته شدگان.xlsx13.299 KB

خبر ۲۹ مرداد ۹۳ -اطلاعیه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی‌مورخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ اداره کل ثبت احوال میرساند تاریخ مصاحبه از روزشنبه۸ شهریور سال ۱۳۹۳ لغایت دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ رأس ساعت ۷:۳۰ در محل اداره کل واقع در سنندج :خیابان آبیدر روبروی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت بشرح جدول پیوست برگزار میگردد . ضمناً شرکت کنندگان در مصاحبه دعوت نامه حضور خود را از اداره ثبت احوال محل سکونت خود دریافت نمایند . روابط عمومی‌اداره کل ثبت احوال استان کردستان

خبر ۲۹ مرداد ۹۳ – داوطلبان استخدامی‌دستگاه‌های کُردستان بهمن ماه شروع به کار خواهند کرد

کُردتودی: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان با اشاره به برگزاری دو آزمون استخدامی‌در سال ۹۱ در استان و جذب هزار و ۴۵۳ نفر در سیستم‌های اداری گفت: با مکاتبات و پیگیری‌های انجام شده، استخدام این افراد بهمن امسال به نتیجه خواهد رسید.به گزارش خبرنگار کُردتودی، حسین فیروزی در جلسه هماهنگی رابطین امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان در سنندج افزود: در این دو آزمون که ۲۷ خرداد و ۱۵ بهمن سال ۹۱ برگزار شد حدود ۱۶ هزار نفر از فارغ التحصیلان استان برای جذب در ۲۷ دستگاه دولتی شرکت کردند.

وی گفت: بر اساس شرایط اعلام شده قرار شد که از این میان و پس از طی مراحلی از جمله آزمون تخصصی، گزینش و مصاحبه، هزار و ۴۵۳ نفر جذب ادارات دولتی شده و در پست‌های مختلف مشغول خدمت شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اظهار کرد: دولت‌ها بعد از انقلاب تاکنون همواره بر این مساله تاکید داشته که هر نوع تعهد وقتی برای دولت الزام آور است که اعتبار آن تامین شود اما در دولت قبلی این دو آزمون بدون توجه به این مقوله مهم برگزار شده است.

وی افزود: مدیران سابق استان، این آزمون‌ها را بدون طی مراحل قانونی، دریافت مجوز از دفتر معاونت راهبردی رییس جمهور و تامین اعتبار برگزار کردند و با پیگیری‌هایی که انجام شد هیچ نامه ای مبنی بر موافقت با استخدام این افراد در استان در دفتر راهبردی رییس جمهور وجود نداشته است.

فیروزی گفت: با توجه به اینکه این حرکت در دولت قبلی انجام شده لذا ما هیچ مسوولیتی در قبال آن نداشتیم اما استاندار کردستان در همان اوایل حضور در استان، پیگیری این آزمون‌ها را مورد تاکید قرار داد و در این راستا مکاتبات زیادی با معاونت راهبردی رییس جمهوری انجام شد.

وی ضعف بخش خصوصی استان و نیاز فارغ التحصیلان به شغل و همچنین کمبود نیروی انسانی در برخی از ادارات استان را علل اصلی پیگیری این قضیه توسط استاندار عنوان کرد و افزود: با مکاتبات انجام شده در این راستا، استاندار کردستان قول عملی کردن استخدام این تعداد نیرو در استان را از دکتر نوبخت گرفت.

وی اظهار کرد: بر این اساس اسامی‌قبول شدگان نهایی ظرف سه هفته آینده به دفتر معاونت راهبردی رییس جمهور اعلام و اواخر بهمن سال جاری این افراد وارد سیستم ادارای استان شده و با تامین اعتبار سال آینده این افراد به استخدام در خواهند آمد.

خبر ۲۹ تیر ماه ۹۳ – اطلاعیه برگزاری مصاحبه علمی آزمون استخدامی

به اطلاع پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷ می رساند ِ مصاحبه علمی از تاریخ ۹۳/۵/۱۱ شروع می شود . لطفا اطلاعات بیشتر را از لینک ذیل دانلود کنید.

جهت دانلود فایل اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰آذر ۹۲ – پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی استان کردستان بزودی معرفی می شوند

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان گفت: با توجه به برگزاری مراحل نهایی و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، اسامی این افراد بزودی به دستگاه های اجرایی استان اعلام می شود.

اسعد یوسفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرایند استخدام نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان از محل سهمیه استخدامی سال ۹۰ ، طبق قوانین و مقررات و دستورالعمل های ابلاغ شده به استانداری کردستان در حال انجام است.

وی گفت: از هزار و ۳۱۲ سهمیه استخدامی استان، ۹۹۶ نفر از طریق نشر آگهی و ۳۱۶ نفر هم سهمیه بنیاد شهید و بدون برگزاری آزمون در ۲۶ دستگاه اجرایی استان جذب خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون ۱۵ هزار و ۱۲ نفر شرکت کردند گفت: برای جذب این افراد دو مرحله آزمون در ۲۷ بهمن سال ۹۱ و نیز ۳۱ اردیبهشت امسال برگزار شد.

وی تصریح کرد: آزمون های استخدامی در ۲۸ حوزه دانشگاهی و آموزشی در استان برگزار شد.

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان افزود: پس از برگزاری آزمون های عمومی و تخصصی نتایج سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از طریق وب سایت استانداری به اطلاع شرکت کنندگان رسید.

وی گفت: در مرحله بعدی، دستگاه های اجرایی ضمن دعوت از پذیرفته شدگان، نسبت به تطبیق مدارک آنها اقدام کرده و افراد برتر برای مراحل گزینش معرفی شدند.

یوسفی گفت: تا کنون مصاحبه عملی پذیرفته شدگان هشت دستگاه از ۲۶ دستگاه اجرایی استان از جمله دامپزشکی، سازمان زندان ها، انتقال خون، فرهنگ و ارشاد اسلامی، هواشناسی، امور مالیاتی، راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی انجام شده است.

به گفته وی طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، مصاحبه عملی سایر دستگاه ها نیز تا پایان سال جاری انجام می شود و در نهایت پذیرفته شدگان نهایی جهت جذب و تشکیل پرونده به دستگاه های اجرایی معرفی می شوند

۴ آبان ماه ۹۲

اطلاع کلیه پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/ ۹۱ اداره کل بهزیستی استان کردستان

اطلاعیه ۲۹ مهر ماه ۹۲

اطلاعیه شماره یک استانداری کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷

۱۶ مهر ۹۲ – اطلاعیه اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان

اطلاعیه اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان

مرحله دوم آزمون استخدامی  مورخ ۲۷/۱۱/۹۱

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان می رساند ، با توجه به رشته شغلی موردتقاضا ، لازم است حداکثر تا تاریخ ۲۰/۰۷/۹۲ باهمراه داشتن اصل وکپی مدارک مربوطه به اموراداری اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان واقع درخیابان پاسداران مراجعه نمایند:

۱-     اصل وتصویرشناسنامه ( تمامی صفحات)

۲-     اصل وتصویرکارت ملی( پشت ورو)

۳-     اصل وتصویرمدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت ازتحصیل(سایرمدارک ازجمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده قابل قبول نمی باشد)

۴-     اصل وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای برادران

۵-     اصل وتصویر گواهی ایثارگری

۶-     اصل وتصویرمدارک دال برمعلولیت ازمراجع ذیصلاح

۷-     اصل وتصویرمدارک دال بربومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابرمندرجات آگهی استخدام

–    تبصره : درصورتی که محل تولدمندرج درشناسنامه منطبق بامحل جغرافیای شغل مورد تقاضا باشد سایرمدارک موردنیاز نمیباشد.

۸-     ۶ قطعه عکس ۴*۳

تحویل مدارک مذکورصرفاً جهت بررسی صحت اظهارات داوطلب درزمان ثبت نام بوده وهیچ گونه حقی برای قبولی درآزمون ایجاد نمی کند . همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرایند مصاحبه وگزینش می باشد.

( جدول زمانبندی مصاحبه حضوری  )

روز

تاریخ

ساعت شروع

عنوان

شنبه

۱۸/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس برنامه وبودجه(۳۰/۸الی ۱۰) – مسئول دفتر ،کارگزین( ۱۰الی ۱۲) – آمارشناس (۱۲الی ۳۰/۱۴)

یکشنبه

۱۹/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی ممیز حساب اموال – کمک ممیز حساب اموال( ۳۰/۸الی ۱۲) – برنامه نویس سیستم( ۱۲الی ۳۰/۱۴)

دوشنبه

۲۰/۸/۹۲

۳۰/۸الی ۳۰/۱۴

مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی (۳۰/۸الی ۳۰/۱۰)– کارشناس سرمایه گذاری (۳۰/۱۰الی ۳۰/۱۴)

نکته مهم:  داوطلبان محترم باید نیم ساعت قبل ازساعات تعیین شده درمحل اداره کل اموراقتصادی ودارائی استان کردستان حضورداشته باشند

        

خبر ۱۰ مهر ۹۲ -اطلاعیه شماره یک استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۰

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه

اصل کارت ملی

اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات و فراغت از تحصیل قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱

اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱-

اصل گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح-

اصل مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح-

اصل مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام-

اصل گواهی و مدارک دال بر همکار قراردادی دستگاه اجرایی-

یک عدد پوشه سفید-

تذکر : تحویل مدارک مذکور صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام بوده و هیچگونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمیکند ، مضافا اینکه نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرآیند مصاحبه علمی و گزینش می باشد

زمانبندی بررسی و صحت مدارک

روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس آب و خاک ، سیستم اطلاعات جغرافیایی ، حقوق ، مطبوعات ، امور زمین

روز شنبه مورخ ۱۳/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس حراست ، خدمات ماشینی ، نقشه برداری ، کمک کارشناس نقشه برداری ، آبخیزداری

روز یکشنبه مورخ ۱۴/۷/۹۲ رشته های شغلی

کمک کارشناس آمار و برنامه ریزی ، امور اداری ، ممیزی اراضی ، کارشناس آبخیزداری ۱، ۲ و ۳

روز دوشنبه مورخ ۱۵/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس جنگل و مرتع ۱ ، ۲ و۳

جدول زمانبندی مصاحبه علمی متعاقبا اعلام میگردد

خبر ۷ مهر ۹۲ – بر اساس تصمیم کمیته استخدام هواشناسی کلیه قبول شدگان سه برابر ظرفیت استخدام در هواشناسی لازم است از تاریخ ۶/۷/۹۲لغایت ۱۱/۷/۹۲ نسبت به ارائه مدارک ذیل جهت تکمیل پرونده به اقدام نمایند.

۱-پوشه ( رنگ سبز برای داوطلبان شغل کارشناس ارتباط ومخابرات )-(رنگ زرد برای داوطلبان شغل کارشناس شبکه)

(رنگ سفید برای دواطلبان شغل هواشناس پیش بین )- ( رنگ نارنجی برای داوطلبان هواشناس کارشناس هواشناسی همدیدی )

۲-اصل وتصویر شناسنامه ( تمامی صفحات )

۳-اصل وتصویر کارت ملی (پشت ورو )

۴-اصل وتصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعدادواحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست )

۵-اصل وتصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران

۶-اصل وتصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح برای ایثارگران محترم

۷- اصل وتصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح برای معلولین محترم

۸-اصل وتصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام ( در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست )

اطلاعیه ۶ مهر ماه ۹۲

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اداره کل دامپزشکی استان می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندی زیر و با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مربوطه به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان کردستان واقع در کیلومتر یک جاده سنندج همدان مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
۱ – پوشه(رنگ سبز برای داوطلبان مقطع تحصیلی دکتری، رنگ زرد برای داوطلبان مقطع لیسانس و رنگ آبی برای داوطلبان مقطع کاردانی)
۲ – اصل و تصویر شناسنامه (تمامی صفحات)
۳ – اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
۴ – اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست)
۵ – اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران
۶ – اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح
۷- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح
۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)
۱۰ – اصل و تصویر تاییدیه گذراندن طرح نیروی انسانی به تائید اداره کل دامپزشکی استان مربوطه
اطلاعیه قبلی

سیروان بهرامی با اشاره به اعلام نتیجه نهایی این آزمون افزود: اسامی ۴۴ نفر قبول شده در آزمون نهایی استخدامی آتش نشانی های استان کردستان می توانند برای  مراحل بعدی و کار های پرسنلی واداری خود  بر اساس زمان بندی ذیل به  این دفترمراجعه کنند.

وی اظهار داشت:پذیرفته شدگان شهرهای سقز- بانه – بیجار- بویین در روز شنبه مورخ ۳۰ شهریور ۹۲ و پذیرفته شدگان شهرهای مریوان- کانی دینار- قروه- سریش آباد نیز می توانند درروز یکشنبه مورخ ۳۱ شهریور ۹۲ به دفتر امور شهری مراجعه نمایند.

وی بیان کرد:پذیرفته شده گان آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری سنندج نیز می توانند روز دوشنبه مورخ ۱ مهر ۹۲ برای انجام دیگرکار های اداری خود به دفتر امور شهری و شورا های اسلامی استانداری واقع در ساختمان شماره ۲استانداری در خیابان پاسداران -تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی مراجعه کنند.

به گفته وی برای آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداریهای تابعه استان  ۱۳۷ نفر متقاضی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای استان برای سنندج ۳۷ نفر- سقز ۳۳ نفر- قروه ۲۲ نفر- بیجار۱۳ نفر- بانه ۱۲ نفر- مریوان ۱۲ نفر- سریش آباد ۲ نفر – کانی دینار ۳ نفر- بویین ۲ نفر- دلبران ۱ نفرپذیرفته شد.

وی با اشاره به سهمیه جذب این آزمون گفت:جهت پذیرش ۴۴نفر سهمیه استان در این آزمون که سهمیه سنندج ۱۱ نفر- سقز ۱۰ نفر- قروه ۷ نفر- بیجار ۴ نفر- بانه ۴ نفر- مریوان ۴ نفر- سریش آباد ۱ نفر- کانی دینار ۱ نفر- بویین ۱ نفر – دلبران ۱ نفربود علاوه بر آزمون علمی آزمون عملی نیز صورت گرفت.

وی با اشاره به چگونگی برگزاری آزمون عملی جذب آتش نشانان گفت:در تاریخ ۱۶ و ۱۷ ماه جاری در مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج با حضوراینجانب ،نمایندگان سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، نمایندگان دفتر امور شهری و شوراها، نماینده گزینش استانداری، نماینده حراست استانداری، مسئول حراست شهرداری سنندج، مدیرعامل آتش نشانی شهرداری سنندج  و  ۱۵ نفر داور و در نُه مرحله ورزشی(هر مرحله با حضور یک سرداور) برگزار گردید.

وی بیان کرد:این افراد بعد از انجام مراحل گزینش و کار های اداری فعالیت خود را در آتش نشانی  شهرداریهای استان  آغاز خواند کرد.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون آتش نشانی شهرداریهای تابعه استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد ملی

شهر محل خدمت

۱

رضا علیپناه

عبدالله

۳۷۳۳۱۵۵۰۰۹

سنندج

۲

سیروس محمدی سرواله

علی محمد

۳۷۳۲۹۰۶۳۳۱

سنندج

۳

سید خشایار فاطمی

محمدامجد

۳۷۳۲۹۸۳۷۹۱

سنندج

۴

عرفان زمانی دادانه

اسماعیل

۳۷۳۲۹۰۴۹۹۷

سنندج

۵

پیام قادری

علی محمد

۳۷۲۰۱۷۱۴۳۴

سنندج

۶

صابر زندکریمی

جعفر

۳۷۳۲۸۶۶۲۹۷

سنندج

۷

موحد بابایی

محمود

۳۷۲۰۰۸۳۷۳۱

سنندج

۸

عرفان رحیمی دره باغ

برهان الدین

۵۸۰۰۴۰۳۱۳

سنندج

۹

شاهو میرزایی

احمد

۳۷۳۲۹۰۵۳۸۱

سنندج

۱۰

سعید کردی

ابراهیم

۳۷۸۱۹۷۴۷۵۸

سنندج

۱۱

آرش قادری

مختار

۳۷۳۲۹۲۶۹۲۳

سنندج

۱

حسین مسلمی

خالد

۳۷۳۲۳۷۳۳۷۱

سقز

۲

امید ریحانی

جلیل

۳۷۵۰۱۹۸۳۶۵

سقز

۳

صلاح الدین زعفرانی

محمدامجد

۵۵۸۹۹۵۲۶۰۳

سقز

۴

پوریا آزادی

عباس

۳۷۵۰۱۲۰۷۰۶

سقز

۵

شیرکوه پورشاه محمد

محمدکریم

۳۷۳۲۱۳۷۸۲۱

سقز

۶

جمشید عبدالله زاده

محمود

۳۷۶۱۹۸۹۳۶۹

سقز

۷

محسن حمیدی

مجید

۳۷۶۲۳۳۰۹۹۹

سقز

۸

عطااله محمدی

اسماعیل

۳۷۵۰۳۶۶۲۹۲

سقز

۹

اقبال کریمیان

محمد

۳۸۵۸۹۱۷۶۱۳

سقز

۱۰

محمد کرامتی

مصطفی

۳۷۶۲۵۰۲۵۹۵

سقز

۱

سیوان یعقوبی

ابوبکر

۳۷۳۲۹۳۱۹۶۱

مریوان

۲

هیمن هوشنگی

جمال

۳۸۱۰۰۳۷۷۰۹

مریوان

۳

آرمان بهرامی

عزت

۳۸۲۱۳۶۶۸۲۶

مریوان

۴

بهزاد شهبازی

جمیل

۳۸۲۱۳۶۴۶۲۹

مریوان

۱

اسماعیل ابراهیمی

محمد صالح

۳۷۶۱۴۷۷۲۰۱

بانه

۲

آرش قوامی زردانی

محمدشریف

۳۷۳۰۵۳۷۸۱۴

بانه

۳

سیامک دیهیمی

صابر

۳۷۶۰۱۳۹۰۹۴

بانه

۴

حامد وکیلی

محمد

۳۷۳۲۷۲۳۰۹۷

بانه

۱

جمیل ظاهری

محمدرحیم

۵۵۸۹۹۰۳۳۰۰

قروه

۲

محمد احمدی

یعقوبعلی

۳۷۹۰۱۳۴۱۴۷

قروه

۳

تکش توانا

محمدتوفیق

۵۵۸۸۹۶۷۵۰۱

قروه

۴

امید محمدی نیا

عیسی

۳۸۰۱۷۳۵۷۰۲

قروه

۵

آرمان ابراهیمیان

جلیل

۳۸۳۹۹۶۶۷۵۲

قروه

۶

کیوان میرزایی

حبیب الله

۳۸۰۱۲۸۳۹۸۴

قروه

۷

حامد طیبی

محمود

۳۸۰۱۸۷۳۷۵۷

قروه

۱

محمدرضا مرادی

عباس

۳۷۸۱۹۵۰۴۸۸

بیجار

۲

محمدرسول حیدری

محمدکاظم

۳۷۸۱۹۶۷۴۳۳

بیجار

۳

سیدحامد زمانی

سیدیدالله

۳۷۸۱۹۷۶۶۶۱

بیجار

۴

سیدجمال واعظ مومنی

جواد

۳۷۸۲۰۰۷۷۰۰

بیجار

۱

مهدی عربیان

احمدعلی

۳۸۰۱۵۴۴۸۶۹

سریش آباد

۱

محمدعلی سلیمی بویین

رحمان

۳۸۴۹۱۰۵۶۴۴

بویین

۱

فخرالدین محمدی

محمدصدیق

۳۸۵۹۵۵۳۶۸۲

کانی دینار

پذیرفته شدگان محترم جهت تکمیل پرونده و طی پروسه استخدامی لازم است شخصا به شرح ذیل به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مراجعه نمایند.

اطلاعیه شماره (۴) کمیته استخدام ۲۶ دستگاه اجرایی استان کردستان

دانلود متن اطلاعیه

اطلاعیه ۲۱ شهریور ماه ۹۲

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه قبلی

استاندار کردستان از اعلام نتایج سه برابر ظرفیت استخدام یک هزار نفری جوانان تحصیلکرده کردستانی طی چند روز آینده خبرداد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج، علیرضا شهبازی استاندار کردستان پنج‌ شنبه‌ شب در پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سنندج به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص افزایش سرمایه گذاری و اشتغال در استان اشاره کرد و گفت: این مهم جزو اولویت های کاری مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می آید.

وی افزود: بدون شک رفع دغدغه اشتغال جوانان زمینه ساز توسعه و تعالی استان در حوزه های مختلف بوده و بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی نیز رفع خواهد شد لذا باید همه مدیران دستگاه های اجرایی استان با تمام توان برای رفع این مهم گام بردارند.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید مدیران دستگاه های اجرایی استان در سال مالی جاری که با کمبود اعتبارات مواجه هستیم به جای گلایه به فکر راهکاری های عملی و پیشنهادات کارشناسی برای پیشبرد امور به بهترین نحو باشند.

شهبازی افزود: مقایسه کردن کردستان با سایر استان ‌های کشور ظلم و جفا در حق مردم استان است چرا که کردستان در اوایل انقلاب به واسطه جنگ تحمیلی ۸ ساله و مبارزه با گروه‌ های ضد انقلاب از یک سری خدمات و اقدامات توسعه‌ ای جاماند و از این رو نیازمند توجه و اختصاص اعتبارات بیشتری برای جبران این محرومیت هاست.

استاندار کردستان خواستار همدلی و اتحاد همه مدیران دستگاه های اجرایی استان و تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد و افزود: خوشبختانه مردم ولایت مدار کردستان در عرصه های مختلف حضور و مشارکتی گسترده داشته و باید از این مشارکت عمومی برای توسعه همه جانبه استان بهره گرفته شود.

شهبازی به طرح استخدام بیش از یک هزار جوان تحصیلکرده استان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه کردستان تنها استانی بود که مجوز برگزاری آزمون استخدامی را در سطح کشور اجرایی کرد و در حال حاضر نیز نتایج عمومی آزمون اعلام شده و به فضل الهی طی چند روز آینده نیز نتایج آزمون اختصاصی و سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد.

تذکر : تحویل مدارک مذکور ، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند. همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون، منوط به اتمام فرایند مصاحبه و گزینش است.
روز
تاریخ
عنوان
دوشنبه
۸/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس مبارزه با بیماری ها ( مقطع دکتری )
سه شنبه
۹/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس بهداشت گوشت  
چهارشنبه
۱۰/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان کنترل بهداشتی اماکن دامی  
چهارشنبه
۱۰/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های بانه ، بیجار ، دیواندره ، سروآباد و سقز
پنجشنبه
۱۱/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های سنندج ، قروه ، کامیاران ، و مریوان
شنبه
۱۳/۷/۹۲
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه 
             همچنین جدول زمانبندی مصاحبه حضوری به ترتیب زیر اعلام میگردد :
روز
تاریخ
ساعت شروع
عنوان
شنبه
۲۰/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری متقاضیان رشته شغلی کارشناس مبارزه با بیماری ها ( مقطع دکتری )
یکشنبه
۲۱/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های بانه ، بیجار ، دیواندره ، سروآباد
یکشنبه
۲۱/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری  متقاضیان رشته شغلی کاردان کنترل بهداشتی اماکن دامی  
دوشنبه
۲۲/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کاردان دامپزشکی شهرستان های سنندج ، قروه ، کامیاران ، مریوان و سقز
سه شنبه
۲۳/۷/۹۲
۸:۳۰ صبح
مصاحبه حضوری رشته شغلی کارشناس بهداشت گوشت 
سه شنبه
۲۳/۷/۹۲
۱۴:۳۰
مصاحبه حضوری رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

3 × 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.