خانه / اعلام نتایج استخدامی / زمان اعلام نتایج استخدامی دانشگاه فرهنگیان سال ۹۳

زمان اعلام نتایج استخدامی دانشگاه فرهنگیان سال ۹۳

آزمون به کارگیری نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان، صبح پنجشنبه، ۲۲ آبان ماه در ۴۰ پردیس در سراسر کشور برگزار شد.
آزمون مذکور در تمامی استان های کشور از ساعت ۸ صبح آغاز شد و تا ساعت ۱۱ ادامه یافت.
شهر تهران با بالاترین تعداد شرکت کنندگان در پردیس نسیبه و مراکز آموزش عالی شهید شرافت و شهید باهنر پذیرای۲۸۰۰ نفر داوطلب در رشته های مختلف بود، دکتر تاجیک اسمعیلی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با حضور در پردیس نسیبه از روند اجرایی آزمون بازدید کرد.
همچنین، حدود ۴۰ نفر به عنوان ناظر از سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و حدود ۴۵ نفر به عنوان مسئول حراست بر کیفیت برگزاری آزمون نظارت داشتند.
اخبار واصله از پردیس های برگزار کننده، گویای کیفیت مطلوب برگزاری آزمون در سراسر کشور بود.
به گزارش روابط عمومی استان قم، در این استان حدود ۲۷۵ نفر داوطلب در چهار عنوان شغلی امور فرهنگی، امور اداری، فناوری و کتابداری با یکدیگر به رقابت پرداختند که ۵۷ نفر آنها برادر و ۲۱۷ نفر خواهران بودند.
ناظر برگزاری آزمون در استان مرکزی نیز از برگزاری مطلوب این آزمون با حضور ۱۴۴ شرکت کننده، ۱۱۶ نفر خواهر و ۲۸ نفر برادر خبر داد و گفت: داوطلبان این استان، در ۱۸ رشته شغلی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی، افزود:۸۳ نفر از داوطلبان حوزه ی مذکور دارای مدارک تحصیلی کارشناسی، ۵۹ نفر کارشناسی ارشد و ۲ نفر دارای مدرک دکترا هستند. آزمون توسط ۲۳ نفر از همکاران دو پردیس استان برگزار شد که برای برگزاری بهتر آزمون تدابیری خاصی از جمله آماده سازی فضای اسکان و پذیرایی از همراهان و خانواده داوطلبان و بهره مندی از حضور دانشجومعلمان برای راهنمایی داوطلبان و اجرای بهتر آزمون پیش بینی شده بود.
شایان ذکر است، نتایج مرحله ی اول آزمون به کارگیری نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در ۲۱ رشته، که در راستای به کارگیری شایسته ترین و مستعدترین افراد در این دانشگاه برگزار شد، ماه آینده و سه برابر ظرفیت مورد نیاز، از طریق سازمان سنجش اعلام می شود که پس از آن، از افراد پذیرفته شده برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

 برای دانلود سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

پنج × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تمامی حقوق این سایت برای پاژنگ محفوظ است پیاده سازی طراحی سایت : شرکت مهندسی صلایان - salayan.ir
رفتن به بالا