خانه / اخبار-استخدامی / استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

تاریخ آگهی: 29 جولای 2020

شرکت خدماتی فنی مهندسی راه و ساختمان تلاشگران تاش در نظر دارد جهت تکمیل ظرفیت نیروهای خود و در راستای اجرای قرارداد فی مابین دانشگاه علوم پزشکی شاهرود موضوع ” امور نظافت عمومی” با تعداد معدودی از افراد واجد شرایط ( مرد – زن) با توجه به شرایط حساس و بحث شیوع کرونا، از طریق مصاحبه و آمادگی جسمانی، بدون هرگونه تعهد استخدام با شرایط ذیل قرارداد منعقد نماید.
مهلت ثبت نام تا ۱۱ مرداد ۹۹ می باشد.

> وظایف و مسئولیت های متقاضیان

۱-انجام نظافت عمومی به موقع و مستمر فضاهای فیزیکی( سطوح ، کف ، دیوارها ، درب ها ، پنجره ها و شیشه ها…).
۲- نظافت مطلوب و به موقع اتاق ها، راهروها، محوطه بیمارستان و… .
۳-گردگیری منظم و مستمر وسایل و تجهیزات با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی.
۴- نظافت ملزومات شامل تخت ،میز ، صندلی ، کامپیوتر ، تلفن و …با مواد ضدعفونی.
۵-آماده سازی و توزیع به موقع طبق برنامه زمان بندی شده چای، صبحانه بیماران، پرسنل و حمل آنها به محل مورد نظر.
۶- جمع آوری و تخلیه به موقع سطل های زباله و حمل آن ها به محل مورد نظر.
۷- نظافت و شست و شوی به موقع و مستمر سرویس های بهداشتی و مکان های مشابه
۸- تأمین نیازهای بهداشتی اولیه بیماران و معلولین از جمله حمام دادن ، تعویض البسه، تغییر وضعیت، نظافت بیمار،
نقل و انتقال بیمار به برانکارد و صندلی چرخ دار، تعویض به موقع ملحفه و… .
-۹- شست و شوی وسایل جراحی و پانسمان. دادن لگن و لوله به بیماران و نظافت و ضد عفونی کردن آن ها
۱۰- تخلیه ترشحات بیمار و کلیه کیسه ها و ظرف های نیاز به تخلیه و همچنین نظافت و ضدعفونی آنها مانند: کیسه های ادراری – شیشه های مکش و…
۱۱- آماده سازی و انتقال اجساد به سردخانه برابر استانداردهای بیمارستانی و طبق موازین شرعی.
۱۲- پوشیدن لباس فرم دارای آرم شرکت و انجام هرگونه امور محوله ارجاعی از طرف مسئولین مربوطه

> شرایط عمومی

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران )
۳- عدم اعتیاد به هرگونه دخانیات : مواد مخدر، الکل ، مواد روان گردان و …
۴- نداشتن سوء پیشینه و سابقه محکومیت جزایی موثر
۵- داشتن سلامت کامل جسمانی، روحی و روانی و نیز توانایی لازم برای انجام کلیه شرح وظایف فوق الذکر و محوله. لازم به ذکر است بعد از انجام مصاحبه، جهت تست معاینات سلامت جسمانی و روانی باید به تائید مراکز درمانی و پزشک معتمد برسد و به شرکت ارائه گردد.
۶- شرایط سنی حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۲۵ سال تمام تا تاریخ اولین روز ثبت نام (۱۳۹۹/۰۵/۰۸)
۹- فقط افرادی مجاز به ثبت نام خواهند بود که بومی شهرستان های شاهرود و میامی باشند.
۱۰- متقاضیان می بایست دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه باشند: شایان ذکر است به کار گیری افرادی که دارای مدارک تحصیلی پایین تر باشند امکان پذیر نمی باشد و شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال افرادی که دارای سطح تحصیلات بالاتر می باشند را عهده دار نبوده و نخواهد بود و کلیه تعهدات و پرداختهای متقاضیان صرفاً بر مبنای مدرک دیپلم خواهد بود.
شرایط بومی: دارا بودن یکی از شرایط ذیل الزامی می باشد:
الف: شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان های شاهرود و میامی یکی باشد.
ب: همسر و فرزندان کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی و یا بازنشستگی آنان با شهرستان های شاهرود و میامی یکی باشد.
ج: داوطلب حداقل ۴ سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان های شاهرود و میامی طی کرده باشد.
د: داوطلب پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل دارای چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های شاهرود و میامی داشته باشد و مراتب نیز به تایید اداره بیمه مربوطه رسیده باشد.
ج) نحوه به کارگیری متقاضیان:
۱- ابتدا کلیه متقاضیان موظف به ثبت نام در سایت شرکت خدماتی فنی مهندسی راه و ساختمان تلاشگران تاش بوده (از روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ لغایت ساعت ۲۰ روز شنبه مورخه ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ) و موظفند نسبت به تکمیل فرم درخواست همکاری با شرکت اقدام و همراه با کلیه مدارک لازم از طریق سایت اعلام شده به صورت اینترنتی بارگزاری نمایند. بدیهی است شرکت کنندگانی که مستندات قانونی خود را به هر دلیل در سایت درج ننموده یا بطور ناقص بارگزاری نمایند حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت و شرکت هیچگونه ترتیب اثری نخواهد داد. همچنین شرکت، هیچ گونه ثبت نام حضوری تحت هر عنوان و هر شرایط نداشته و نخواهد داشت. بنا به شرایط حساس کرونا از هرگونه مراجعه حضوری خودداری فرمائید.
۲- متقاضیان موظف می باشند کد رهگیری و فرم خود اظهاری خود را پس از پایان ثبت نام در سامانه پرینت نموده و آن را به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی در روز برگزاری آزمون مصاحبه به همراه داشته باشند. در غیر این صورت از ورود به جلسه جلوگیری خواهد شد.
۳- آزمون مصاحبه شامل، اطلاعات عمومی، هوش، آمادگی جسمانی و مصاحبه تخصصی خواهد بود و از متقاضیان واجد شرایط که تمامی مراحل ثبت نام اینترنتی خود را با موفقیت انجام داده اند دعوت به عمل می آید.
زمان و مکان مصاحبه در روز یکشنبه مورخه ۹۹/۰۵/۱۲از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
۴- افرادی که در مصاحبه و آزمون آمادگی جسمانی ( قد مناسب، وزن مناسب، BMI، ارزیابی مهارت های محوله، میزان توان فیزیکی و میزان آمادگی جسمانی و سلامت روحی و روانی لازم و…) حائز بالاترین امتیاز گردند با توجه به نیاز به ارائه خدمات به ترتیب اولویت به هسته گزینش و حراست دانشگاه علوم پزشکی معرفی خواهند شد و به کارگیری آنان نیز منوط به تایید صلاحیت توسط واحد های مذکور خواهد بود.
۶-اجازه شرکت متقاضیان در فرایند مصاحبه و صدور کد رهگیری، بر مبنای فرم خود اظهاری آن ها بوده و مسئولیت صحت و سقم آنها با متقاضیان می باشد همچنین ارزیابی کلیه مدارک و مستندات ارائه شده در روز مصاحبه و آزمون آمادگی جسمانی صورت خواهد گرفت.
تبصره: در هر مرحله از آزمون یا پس از به کارگیری مشخص گردد که متقاضی فاقد شرایط مندرج فوق الذکر می باشد با وی بلافاصله تسویه حساب می گردد و متقاضی حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.
۷- به کارگیری افراد توسط این شرکت صرفا در قالب قرارداد خواهد بود و هیچ گونه تعهد استخدامی برای شرکت و دانشگاه نخواهد داشت و شرکت در صورت عدم نیاز با کلیه متقاضیان تسویه حساب می نماید. ضمنا ادامه خدمت افراد در طی مدت قرارداد صرفا تا زمانی میسر خواهد بود که اولاً دانشگاه قرارداد خود را با شرکت ملقی ننموده و ثانیاً شرکت و دانشگاه از خدمات متقاضی رضایت داشته باشند. لذا در صورت هرگونه عدم رضایت از نحوه ارائه خدمت متقاضیان، در هر شرایط و در هر زمان بلافاصله با افراد تسویه حساب خواهد شد و متقاضی حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
۸-اعلام نتایج و اسامی پذیرفته شدگان متعاقبا از طریق سایت شرکت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. شایان ذکر است آگاهی از نتایج و هرگونه اخذ اطلاعات تنها از طریق سایت شرکت امکانپذیر می باشند.
در صورت بروز هر گونه مشکل و یا داشتن سوال با شماره ۰۹۱۹۳۷۳۹۶۰۸ تماس حاصل فرمایید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

4 − 1 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تمامی حقوق این سایت برای پاژنگ محفوظ است پیاده سازی طراحی سایت : شرکت مهندسی صلایان - salayan.ir
رفتن به بالا