خانه / اخبار-استخدامی / استخدام بانک پارسیان ابان ماه ۱۳۹۹

استخدام بانک پارسیان ابان ماه ۱۳۹۹

تاریخ آگهی: 25 اکتبر 2020

استخدام بانک پارسیان

جهت ورود به صفحه استخدام بانک پارسیان اینجا کلیک نمایید


تقویم و روز شمار آزمون استخدامی
ثبت نام آزمون  ۹۸/۰۹/۱۸ الی ۹۸/۱۰/۰۱
دریافت کارت آزمون ۹۸/۱۰/۰۹
زمان برگزاری آزمون ۹۸/۱۰/۱۳

خبر ۹ آذر ۹۸: دریافت کارت آزمون استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸ (منبع: سامانه جذب نیروی گروه پارسیان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدامی بانک پارسیان فعال گردید.

* هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر چاپ کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه پررنگ، مداد تراش، پاک کن و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشد.
* قسمت اثر انگشت و محل امضاء بر روی کارت شرکت در آزمون حتما باید توسط داوطلب قبل از حضور در جلسه امتحان تکمیل شود.
* آدرس محل برگزاری آزمون در ذیل کارت ورود به جلسه آزمون درج گردیده و لذا به داوطلبان توصیه می شود یکروز قبل از برگزاری آزمون محل مذکور را شناسایی نمایند.
* درب های ورودی حوزه های امتحانی رأس ساعت هشت و سی دقیقه صبح روز جمعه ۱۳ دی ماه بسته خواهد شد. لذا داوطبان باید سی دقیقه قبل از بسته شدن درب های ورود به جلسه آزمون در محل آزمون حاضر باشند. فرآیند آزمون رأس ساعت ۹ صبح آغاز می گردد و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب ورودی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
* داوطبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، جزوه، کتاب، تلفن همراه، ماشین حساب و همچنین وسایل شخصی به آزمون اکیداً خودداری نمایند.بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطبان متخلف براساس ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.
* چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس باشد یا عکس روی آن مربوط به شخص دیگری است یا عکس روی کارت واضح نباشد در اسرع وقت با شماره ۲۷۸۹۲۴۸۵ و ۲۷۸۹۲۴۲۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. بدیهی است در صورت وجود اشکال مذکور در کارت شرکت در آزمون داوطلب از شرکت وی در آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد و عواقب آن به عهده داوطلب است.
* لازم به توضیح است آزمون دارای نمره منفی است و به ازای هر سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

آدرس حوزه های محل برگزاری آزمون:

اهواز: خیابان آزادگان، خیابان آهنگری، روبروی کمیته امداد امام خمینی، پلاک ۲۴، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران
تهران: خیابان انقلاب اسلامی، روبروی پل کالج، خیابان البرز، پلاک یک، دبیرستان ماندگار البرز
تبریز: کوی ولیعصر، خیابان نظامی، کوچه آرش، پلاک ۳۹، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران
شیراز: بلوار گلستان، روبروی بانک آینده، خیابان امام مهدی (عج)، سمت راست، بالاتر از کوچه ۲، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران
کرمان: بلوار ولیعصر- درب اصلی دانشگاه آزاد اسلامی- سالن کتابخانه
مشهد: بلوار وکیل آباد، کوی آب و برق، بلوار هفت تیر، میدان هشتم شهریور، به سمت ویلا، جنب بانک صادرات شعبه آب و برق، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام بانک پارسیان ابان ماه ۱۳۹۹

خبر ۲۴ آذر ۹۸: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان در سال ۹۸ (سایت آزمون بانک پارسیان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱ دی ۹۸ تمدید گردید. کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ رأس ساعت ۹:۰۰ صبح برگزار خواهد شد.


 استخدام بانک پارسیان – ۱۸ آذر ۹۸

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان (آذربایجان شرقی، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان و یزد)، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

> مراحل مورد نظر

آزمون کتبی
مصاحبه حضوری
معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
موفقیت در آموزش های بدو خدمت
توفیق در دوره آزمایشی

> شرایط عمومی

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
عدم سوء پیشینه کیفری
داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل ۵ سال اخیر)
تبصره: ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

> شرایط اختصاصی

برای جذب در شعب
فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) – حسابداری (مالی،حسابرسی) – علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران
آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها ۱۶ تمام.
حداکثر سن خانم ها ۲۵ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۳ به بعد) و آقایان ۲۷ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۱ به بعد).

> مفاد آزمون کتبی

معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی -آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL – هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی – اطلاعات بانکی.
نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز، تبریز، تهران ، شیراز ، کرمان و مشهد برگزار می شود.

جدول شهرهای مورد نیاز
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
آذربایجان شرقی
تبریز
مرد
۴
تبریز
سمنان
سمنان
مرد
۱
تهران
البرز
کرج
مرد
۱۰
تهران
سیستان و بلوچستان
زاهدان
مرد
۲
کرمان
تهران
تهران
زن
۶
زابل
مرد
۲
مرد
۴۹
چابهار
مرد
۱
گیلاوند
مرد
۲
فارس
کازرون
مرد
۳
شیراز
پردیس
مرد
۱
کرمان
کرمان
مرد
۴
کرمان
باقرشهر
مرد
۱
سیرجان
مرد
۳
خراسان رضوی
تربت حیدریه
مرد
۲
مشهد
کهکیلویه و بویراحمد
دهدشت
مرد
۲
شیراز
مشهد
مرد
۲
گچساران
مرد
۲
نیشابور
مرد
۱
هرمزگان
بندر عباس
مرد
۴
کرمان
خراسان جنوبی
بیرجند
مرد
۲
یزد
یزد
مرد
۱
خوزستان
اهواز
مرد
۷
اهواز
آبادان
مرد
۲
بندر ماهشهر
مرد
۳
خرمشهر
مرد
۱
بهبهان
مرد
۲

> نحوه ثبت نام

داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱ با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۸۸۰٫۰۰۰ ( هشتصد و هشتاد هزار) ریال، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

> نکات قابل توجه

کارکنان سابق تعاونی در حال تصفیه ثامن الحجج که فارغ التحصیل رشته های مرتبط مندرج در آگهی بوده و مایل به شرکت در آزمون باشند از شرط سنی معاف می باشند.
نیروهای شاغل در نظام بانکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند (مدت زمان اشتغال این افراد در مشاغل تخصصی بانکی (دارای سوابق پرداخت حق بیمه) صرفاً حداکثر تا ۷ سال به شرایط سنی شرکت در آزمون اضافه می گردد.)
شرط دعوت به مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول ۵ سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت بانک سرمایه ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.

* در صورت بروز هرگونه سؤال در رابطه با تاریخ اخذ کارت ورود به جلسه، محل و ساعت برگزاری آزمون و رفع نواقص احتمالی کارتها با شماره تلفن های ۲۷۸۹۲۴۸۵-۲۷۸۹۲۴۲۲-۲۷۸۹۲۴۲۴-۲۷۸۹۲۴۷۵  و چنانچه سؤالات شما در رابطه با سایر موارد باشد با شماره های ۸۴۸۴۲۱۴۳-۸۴۸۲۱۴۱-۸۴۸۴۲۱۴۶  تماس حاصل فرمایید.

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

یک × 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تمامی حقوق این سایت برای پاژنگ محفوظ است پیاده سازی طراحی سایت : شرکت مهندسی صلایان - salayan.ir
رفتن به بالا