خانه / استخدام سراسری / اعلام نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌ها ۹۴

اعلام نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌ها ۹۴

خبر ۱۲ آبان ۹۴: نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد

با تشکر از صبر و تلاش همه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ذکر موارد ذیل را ضروری می داند:

۱- در هر شهرستان یک و نیم برابر ظرفیت پذیرش آن شهرستان براساس بالاترین نمرات در شهرستان و با لحاظ کردن موارد ذکر شده در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها، دعوت به گزینش شده اند.

۲-برای آن دسته از داوطلبان متقاضی استفاده از امتیازات کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی نهاد که حائز شرایط مندرج در بند ۶ بخش شرایط اختصاصی استخدام در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها بوده اند و رابطه استخدامی آنها به تایید معاونت اداری و مالی نهاد رسیده است، ضرایب مربوطه براساس بند مذکور اعمال و سپس رتبه داوطلب در شهرستان مورد تقاضا برای خدمت مشخص شده است.

۳-سهمیه ایثارگران و رزمندگان براساس بندهای یک و دو بخش امتیازات و سهمیه های قانونی مندرج در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها و قوانین مربوطه اعمال شده است.

۴-دعوت به گزینش به منزله قبولی در آزمون نبوده و نتیجه نهایی آزمون پس از طی مراحل گزینش مشخص می شود.

۵- زمان و مراحل گزینش از طریق پورتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.iranpl.ir اعلام می شود.

۶- آن دسته از داوطلبانی که در رابطه با نمره هر درس و یا نمره کل آزمون خود سوالی دارند، می توانند حداکثر تا ۲۰ روز پس از اعلام نتایج آزمون، با مراجعه به سامانه رسیدگی به شکایات آزمون ۹۴ به آدرس اینترنتی shekayat94.iranpl.ir (سامانه اینترنتی نهاد کتابخانه های عمومی کشور) تقاضای خود را ثبت نماید. لازم به ذکر است که شکایات ارسالی پس از تاریخ مذکور به هیچ عنوان بررسی نمی شوند.

دانلود نمونه سوالات مصاحبه نهاد کتابخانه ها

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

چهار × پنج =

تمامی حقوق این سایت برای پاژنگ محفوظ است طراحی ، پیاده سازی و مدیریت توسط : شرکت مهندسی صلایان - salayan.ir
رفتن به بالا