خانه / اخبار-استخدامی / مجوز برای استخدام پنج هزار نیرو در ادارات راه و شهرسازی سطح کشور

مجوز برای استخدام پنج هزار نیرو در ادارات راه و شهرسازی سطح کشور

تاریخ آگهی: - تعداد موردنیاز: مشخص نشده... شهرهای موردنیاز: مشخص نشده... تاریخ انقضاء: مشخص نشده...

به گزارش ایرنا، سعید سیدعلایی روز پنجشنبه در مراسم معرفی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در بیرجند با بیان این خبر گفت: همچنین به دنبال اخذ مجوز برای استخدام پنج هزار نیرو در ادارات راه و شهرسازی سطح کشور هستیم.

سیدعلایی در بخش دیگری با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۲۰۰ پروژه در خراسان جنوبی در حال اجرا است، گفت: برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۲هزار میلیارد ریال از اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به لحاظ اهمیت راه های استان از این میزان مبلغ ۷۵۰ میلون ریال از اعتبارات ملی اختصاص یافته و ۱۲۰ میلیارد ریال نیز اعتبارات استانی است.

سیدعلایی همچنین اظهار امیدواری کرد: در بخش مسکن نیز تا پایان سال ۹۴ پروژه های مسکن شهری پیگیری و به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی به دلیل واقع شدن در مسیر کریدور غرب و شرق و جنوب به شمال از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: افزون بر این، استان به لحاظ داشتن ۴۶۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان اهمیت بسیاری دارد که باید وضعیت راه های آن مورد توجه ویژه قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: وجود بیش از ۱۶هزار کیلومتر راه که ۱۰ هزار کیلومتر آن راه روستایی است، وظیفه اداره راه و شهرسازی استان را بسیار سنگین کرده و جذب ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار در ۲ سال گذشته، یکی از اقدامات خوب این اداره بوده است.

به گفته سیدعلایی، ارزش راههای کشور بیش از ۲هزار میلیارد ریال است و این موضوع نشان می دهد که راههای ما ارزش این را دارند که نگهداری آنها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: به همین خاطر است که موضوع نگهداری راهها از جمله بحث هایی است که در اولویت کاری دولت یازدهم قرار گرفته و اعتبارهای ویژه ای نیز به آن اختصاص یافته است.

سیدعلایی در بخش دیگری به همکاری ۱۵ هزار نفر در طرح زمستانی اشاره کرد و افزود: این افراد با ۹ هزار دستگاه در ۹۸۶ راهدارخانه در حال خدمت رسانی به مسافران هستند.

در این مراسم مهدی جعفری به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی معرفی و از خدمات مسعود مالکی مدیر قبلی این دستگاه قدردانی شد.

اطلاعات تماس
نشانی : -
تلفن : -
وبسایت : -

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

4 × 3 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تمامی حقوق این سایت برای پاژنگ محفوظ است پیاده سازی طراحی سایت : شرکت مهندسی صلایان - salayan.ir
رفتن به بالا