خانه / اخبار-استخدامی / آگهی استخدام معاونت منابع انسانی و مالی مرکز خدمات حوزه های علمیه

آگهی استخدام معاونت منابع انسانی و مالی مرکز خدمات حوزه های علمیه

تاریخ آگهی: 25 آذر 93 تعداد موردنیاز: مشخص نشده... شهرهای موردنیاز: سراسر کشور تاریخ انقضاء: 27 آذر 93

معاونت منابع انسانی و مالی مرکز خدمات حوزه های علمیه به استناد «آیین نامه اداری و مدیریت سرمایه انسانی» و با عنایت به اصل انتخاب اصلح و لزوم شایسته سالاری، اشخاص واجد شرایط ذیل را از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی و اعتقادی ثبت نام به عمل می آورد.

قابل توجه کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی استخدام:

۱٫ تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲٫ اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام (تشیع)

۳٫ التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و و اصل ولایت فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان ها و گروه های غیرقانونی یا هواداری از آن ها.

۴٫ دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.

۵٫ دارا بودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مورد تصدی.

۶٫ دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم حداکثر تا تاریخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۳

۷٫ داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر

۸٫ نداشتن سابقه محکومیت جزائی

۹٫ استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

۱۰٫ بومی بودن داوطلبان برای استخدام الزامی می باشد.

تبصره: بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

  • محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
  • حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.
  • تذکر: دامنه شمول جذب نیرو صرفاً مخصوص برادران می باشد.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:

۱٫ مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می باشد.

۲٫ شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:

دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۸ سال تمام.

دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۵ و شرط سنی حداکثر ۳۰ سال تمام.

دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۶ و شرط سنی حداکثر ۳۳ سال تمام.

تذکر ۱: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.

تذکر ۲: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی فاقد شرایط لازم بوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

تذکر ۳: عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت

تذکر ۴: ثبت نام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سایر سازمان ها در آزمون استخدامی ممنوع می باشد.

تذکر ۵: متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند. در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند. پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط مرکز امکانپذیر خواهد بود.

۳٫ مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان سه برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

ج- مراحل ثبت نام

۱٫ مراجعه به سایت Employment.csis.ir

۲٫ ورود کد ملی جهت ثبت نام

۳٫ مشاهده صفحه ثبت نام ۴ مرحله ای

۳٫۱٫ فرم اطلاعات شخصی (شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس ایمیل، تاریخ تولد، آدرس و انتخاب وضعیت نظام وظیفه)

۳٫۲٫ فرم اطلاعات تحصیلی (شامل انتخاب آخرین مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل کل تا دو رقم اعشار)

۳٫۳٫ فرم ارسال تصویر مدارک (شامل عکس پرسنلی حداکثر ۱۵۰*۲۰۰ پیکسل و ۱۰۰ کیلوبایت، تصویر کارت ملی حداکثر ۶۰۰*۷۰۰ پیکسل و ۲۰۰ کیلوبایت و تصویر آخرین مدرک حداکثر ۶۰۰*۱۰۰۰ پیکسل و ۳۰۰ کیلوبایت)

نکات در مورد عکس پرسنلی:

* عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد

* تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منکنه و هرگونه لکه باشد

* حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد

* عکس ها دارای زمینه سفید باشد

* در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

۳٫۴٫ فرم اطلاعات شغلی (شامل انتخاب استان مورد تقاضا، انتخاب رشته شغلی مورد درخواست و ارسال فایل رزومه حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت) [فایل رزومه را میتوانید از سایت دانلود نمایید]

۴٫ پس از تکمیل فرمها، با انتخاب دکمه ثبت درخواست، صفحه ای شامل خلاصه اطلاعات شما جهت تأیید ظاهر میشود.

۵٫ با تأیید صفحه، صفحه ای شامل اطلاعات وجه پرداختی مشاهده خواهید کرد که با انتخاب دکمه «پرداخت» به درگاه بانک منتقل میشود تا با استفاده از کارت عضو شتاب پرداخت نمایید.

۶٫ در صورت موفقیت در پرداخت، صفحه ای شامل شماره داوطلبی و مشخصات شما ظاهر میشود که توسط دکمه «پیگیری ثبت نام» و با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی به عنوان رمز عبور میتوانید در آینده نتیجه آزمون و دیگر موارد در دسترس را مشاهده نمایید.

۷٫ در صورت عدم  موفقیت در پرداخت، با استفاده از کد ملی میتوانید مجددا به سایت وارد شده و با ورود کد ملی، فرآیند ثبت نام را ادامه دهید (مجددا جهت پرداخت وجه به درگاه بانک متصل شوید.)

د- پرداخت وجه ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز پنجشنبه مورخ ۲۰/۰۹/۱۳۹۳ تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۷/۰۹/۱۳۹۳ پس از مراجعه به سایت به نشانی http://employment.csis.ir نسبت به واریز مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی مرکز خدمات حوزه اهی علمیه از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح ۲: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح ۳: ثبت نام متقاضیان صرفا از طریق سایت مرکز خدمات حوزه های علمیه و بصورت اینترنتی می باشد.

توضیح ۴: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

هـ- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

  • کارت شرکت در آزمون از روز شنبه مورخ ۲۰/۱۰/۹۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۲۵/۱۰/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز خدمات حوزه های علمیه قرار خواهد گرفت.
  • روز آزمون و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
  • لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

و- مواد آزمون :

آزمون عمومی: ۱- اخلاق و معارف اسلامی ۲- زبان و ادبیات فارسی ۳- هوش و استعداد تحصیلی ۴- مفاهیم عمومی رایانه

آزمون تخصصی: آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح جداول ذیل این آگهی بعمل خواهد آمد.

سوالات هر دو آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه ای می باشد و دارای ضریب یکسان می باشد.

تذکرات:

۱٫ مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمدا اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می شود.

۲٫ تاریخ فراغت از تحصیل، سن داوطلبان، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم می بایست مورخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۳ باشد و مدراک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

۳٫ شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب به منزله قبولی در آزمون استخدامی سازمان محسوب نمی گردد. بدیهی است نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری آزمون مصاحبه از سه برابر مجوزهای صادره براساس الویت امتیاز مکتسبه آزمون کتبی و آزمون مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش برابر مجوز استخدامی اعلام خواهد شد.  ضمناً آزمونهای مذکور دارای حدنصاب مقرر براساس ضابطه استخدامی مرکز می باشد.

۴٫ کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند.

۵٫ قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۶٫ از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی برای شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس مبذول نمایند.

اطلاعیه آزمون

ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی : -
تلفن : -
وبسایت : employment.csis.ir

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

هفده − 6 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تمامی حقوق این سایت برای پاژنگ محفوظ است پیاده سازی طراحی سایت : شرکت مهندسی صلایان - salayan.ir
رفتن به بالا